Turystyka

  • turystyka wyprawowa w ciekawych zakątkach Polski i Świata (Serbia, Macedonia, Czarnogóra,  Albania, Grecja, Ukraina i inne)
  • trasy turystyczno-krajoznawcze prowadzone po bezdrożach z opcjonalnym treningiem umiejętności jazdy w terenie (Mazowsze, Bieszczady, Mazury, Sudety, Góry Świętokrzyskie, Pomorze)
  • weekendy w terenie połączone ze szkoleniem jazdy 4x4 i ofertą dodatkowych atrakcji

 

Najbliższe wydarzenia:

 

Reise do Riese V – Sudety

Data rozpoczęcia:

17 - 09 - 2020

Czas trwania:

3 dni

Miejsce:

Nowa Ruda

Opis:

Wraz z Klubem Samochodów Terenowych w Nowej Rudzie „4x4max” po raz piąty już zapraszamy Was na wrześniowy wypad w Sudety, który tradycyjnie odbędzie się pod kryptonimem Reise do Riese V.

Czytaj więcej »

Tropem Wilka VIII

Data rozpoczęcia:

22 - 10 - 2020

Czas trwania:

3 dni

Miejsce:

Bystre k.Baligrodu, Bieszczady

Opis:

VIII-ma edycja Tropem Wilka 4×4 odbędzie się w dniach 22-25.10.2020, tradycyjnie w ośrodku Bystre k.Baligrodu. Szczegóły wkrótce.

Czytaj więcej »

Srpska Avantura 8+

Data rozpoczęcia:

17 - 08 - 2020

Czas trwania:

12

Miejsce:

Serbia

Opis:

Ze swoja bardzo bujną, wręcz dominującą przyrodą, pięknymi widokami z dostępnych dla aut 4×4 szczytów i rozległych połonin, z malowniczymi jeziorami i wodospadami Serbia tworzy wiele okazji do przeżycia prawdziwej przygody, jakiej coraz rzadziej możemy zaznać w pełnej ograniczeń strefie EU. W kraju zdominowanym przez naturę, w gęstwinie bujnej przyrody nie zabraknie elementów bardziej przeprawowych.

Czytaj więcej »

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KPRESZ Krzysztof Presz z siedzibą w Warszawie, ul.Grójecka 41 m. 7. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

Zapoznałem się z polityką prywatności i ją akceptuję.